
Вентилятори відеокарти кулер MSI GeForce RTX 2060 2070 SUPER VENTUS GP
500 ₴
- Готово до відправки
Опис
Для MSI GeForce RTX 2060 2070 SUPER VENTUS GP Вентилятори відеокарти 87 мм RTX2060 RTX2070 Вентилятор Охолодження відеокарти
Увага:
1. Не купуйте вентилятор для відеокарти відповідно до моделі відеокарти, тому що відеокарта того ж типу має інший вентилятор з будь-яких питань, будь ласка, не соромтеся звертатися до мене
2. Цей товар замінює вентилятор відеокарти. Не вмикайте кріпильні гвинти, радіатор або інше.
3. Виміряйте Розмір вентилятора та відстань між монтажними отворами та переконайтеся, що він підходить для вашої відеокарти.
4. Зверніть увагу, що ваш вентилятор окремий і з'єднаний разом за допомогою з'єднувальних дротів.
Специфікація:
Модель: PLD09210S12HH
Виробник: Power Logic
Напруга: 12 В постійного струму
Струм: 0,40 А
Розмір вентилятора (Д x Ш x В): прибл. 87 мм x 87 мм x 12 мм
Відстань монтажних отворів: прибл. 40 мм x 40 мм x 40 мм (від центру до центру)
Роз'єм живлення: 4-контактний роз'єм
Програми:
Для MSI GeForce-RTX-2070-SUPER-VENTUS-GP
Для MSI GeForce-RTX-2060-SUPER-VENTUS-GP
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для відеокарти |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 2 |
| Діаметр вентилятора | 87 мм |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 87 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Висота | 87 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 500 ₴





