2-дротовий цифровий вольтметр постійного струму головка 0,56 дюйма світлодіодний цифровий вольтметр DC4.50V-30.0V
колір синій
Модель: DSN-DVML-568-2, Бренд: D-SUN
Опис товару:
●Висока точність
●Низька робоча напруга під час запуску, червоний мінімум 4,5 В, зелений мінімум 4,7 В, синій мінімум 5,0 В.
Захист від зворотного під'єднання, зворотне під'єднання не згорить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Тип вимірюваної напруги | DC |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 4 |
| Максимальний діапазон вимірювання | 30 |
| Похибка, +/- | 1 % |
| Частота поновлення | 300 мс/раз |
| Колір | Синій |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 65 °С |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 0.025 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴



